Info: +37060018763

Pakabinami dujiniai kondensaciniai katilai


Prekių palyginimas (0)


De Dietrich Innovens MCA 15

De Dietrich Innovens MCA 15

Pakabinamas dujinis - kondensacinis katilas "MCA"Galimybė prijungti vandens šildytuvąAukštas naudingumo koeficientas - 108,5%Aliuminio silicio lydinio šilumokaitisDiematic ISystem išmanioji valdymo panelė..

1,599.00€

De Dietrich Naneo EMC M24/28 MI

De Dietrich Naneo EMC M24/28 MI

aneo EMC Pakabinamas dujinis kondensacinis katilas- Metinis efektyvumas iki 109%- Energijos sutaupymas iki 30%- Žemas triukšmo lygis- A klasės elektroninis moduliacinis siurblys- Kompaktiškiausias katilas rinkoje(66.4 x 36.8 x 36.4 cm)..

1,149.00€

Dujinis Katilas Tigras Condens 18/25 KKZ42
Dujinis kondensacinis katilas Gepard Condens 25 MKO

Dujinis kondensacinis katilas Gepard Condens 25 MKO

- aliuminio - silicio šilumokaitis- naudingumo koeficientas - iki 108,5%- buitinio šilto vandens paruošimas papildomame tūriniame vandens šildytuve - galimybė prijungti patalpos termoreguliatorių ir lauko temperatūros daviklį- valdomas mygtu..

899.00€

Pakabinamas dujinis kondensacinis katilas NANEO 24 su vandens šildytuvu

Pakabinamas dujinis kondensacinis katilas NANEO 24 su vandens šildytuvu

De Dietrich NANEO (24kW, vienafunkcinio) pakabinamo dujinio kondensacinio katilo katilo su vandens šildytuvu ir davikliais komplektas. Katilas labai kompaktiškas (370*550*360) ir lengvas (25 kg.)Inovatyvus dizainasAliuminio silicio lydi..

1,399.00€

PROTHERM Pantera Condenc 25 KKO

PROTHERM Pantera Condenc 25 KKO

PROTHERM Pantera Condenc 25 KKO dujinis kondensacinis katilas be momentinio vandens šildytuvo, 25 kW, priverst. dūmų šalinimasPROTHERM Pantera Condens 25 KKO dujinis kondensacinis katilas su galimybe pajungti vandens šildytuvą, 25 kW, priverstini..

1,050.00€

PROTHERM Pantera Condenc 25 KKV dujinis kondensacinis katilas su momentiniu vandens šildytuvu,25 kW, priver. dūmų šalinimas

PROTHERM Pantera Condenc 25 KKV dujinis kondensacinis katilas su momentiniu vandens šildytuvu,25 kW, priver. dūmų šalinimas

PROTHERM Pantera Condens 25KKV dujinis kondensacinis katilas su momentiniu vandens šildytuvu 12 l/min, 25 kW, priverstinis "Turbo" dūmų šalinimas į kaminą su nerūdijančio plieno šilumokaičiu.Katilo ypatumai: nerūdijančio plieno šilumokaitis, toly..

970.00€

Tigras Condens 18/25 KKZ21

Tigras Condens 18/25 KKZ21

-Kondensacinis šildymo  ir karšto vandens ruošimo katilas su įmontuotų nerūdijančio plieno rezervuarų sistema - patentuota technologija ISODYN2.-Naudingumo koeficientas - iki 108,5%-Ekviterminė reguliacija su Thermolink serijos eBus reguliat..

1,399.00€

Vitodens 100-W 4,7-19 kW

Vitodens 100-W 4,7-19 kW

Kondensacinis dujinis katilas VIESSMANN Vitodens 100-W 4,7-19kW su galimybe pajungti vandens šildytuvą Pakabinamas kondensacinis dujinis katilas Viessmann Vitodens 100-W B1HC349( senas kodas B1HC231 )gamintojas - Viessmann, Vokietijagal..

1,050.00€

CERAPUR COMPACT ZWB 24-1 DE 24 kW

CERAPUR COMPACT ZWB 24-1 DE 24 kW

Įrenginio galia – 24 kWGreitai ir paprastai įrengiamasNaudingumo koeficientas – 109 %Aukštas energetinis veiksmingumas, kurį lemia dujinė kondensacinio tipo technika su moduliuojančiu degikliu (1:8)Naujoviško dizaino ir tyliai veikiantisPaprasta ..

965.00€

CERAPUR SMART ZSB 22-3 CE 22 kW montuojamas su tūriniu vandens šildytuvu

CERAPUR SMART ZSB 22-3 CE 22 kW montuojamas su tūriniu vandens šildytuvu

Galingumas šildymui 22 kWNedideli gabaritai ir mažas svoris,lengvai sumontuojamasnaudingumo koeficientas - 108%Paprastai valdomasModernus dizainas ir tyliai dirbantisAutomatikos programos užrakinimo funkcijaPilnai sukomplektuotas, darbui par..

980.00€

CERAPUR SMART ZWB 28-3 CE 28 kW su momentiniu vandens šildytuvu

CERAPUR SMART ZWB 28-3 CE 28 kW su momentiniu vandens šildytuvu

Galingumas šildymui 28 kWNedideli gabaritai ir mažas svoris,lengvai sumontuojamasnaudingumo koeficientas - 108%Paprastai valdomasModernus dizainas ir tyliai dirbantisAutomatikos programos užrakinimo funkcijaPilnai sukomplektuotas, darbui par..

1,046.00€

Pakabinamas dujinis katilas Ciao Green 25 CSI

Pakabinamas dujinis katilas Ciao Green 25 CSI

Patentuotas bi-terminis šilumokaitis iš vario;3 klasės efektyvumas pagal Europos sąjungos direktyvą EEC 92/42 (uždaros kameros modeliams);Paprastas ir intuityvus valdiklis su skaitmeniniu ekranu;4 m. hidraulinio slėgio, vieno greičio siurblys;Kli..

799.00€

Pakabinamas dujinis kondensacinis katilas Beretta Exclusive Green HE 25 CSI

Pakabinamas dujinis kondensacinis katilas Beretta Exclusive Green HE 25 CSI

Katilas dirba su gamtinėmis ar suskystintomis dujomis;Elektroninis mikroprocesorius;Apsauga nuo siurblio užsiblokavimo ir trieigis vožtuvas;Katilo recirkuliacijos sistema;Pakuros ventiliacijos sistema;Moduliuojamas galingumo reguliatorius;Elektro..

1,199.00€

Rodoma nuo 1 iki 14 iš 14 (1 puslapių)

Sutaupykite patalpoje vietos su pakabinamu dujiniu katilu

 

Viena iš labiausiai perspektyvių inovacinių technologijų, šildymo sistemų gamyboje - tai kondensacinis katilas. Yra įrodytas technologijos veiksmingumas, ekologiškumas ir universalumas. Kondensacinio katilo kuras, kaip ir įprastam katilui, yra suskystintas arba gamtinės dujos. Pastaroji dažniausiai naudojama kasdieniame gyvenime, o suskystintoji - labiau orientuota į pramonę. Deginant kurą išleidžiamas anglies dioksidas ir vanduo. Skystis išgaruoja, kartu su šilumos energijos išsiskyrimu. Garo kondensacija leidžia "grąžinti" prarastą šilumą, taip didinant sistemos efektyvumą. Čia šaltas vanduo tiekiamas į įrangą, o po kaitinimo jis siunčiamas į radiatorius ir karšto vandens vamzdžius. Siekiant išvengti korozijos, katilų gamyboje naudojamos padidinto atsparumo medžiagos: nerūdijantis plienas arba siluminas (aliuminio ir silicio lydinys). Dujinio kondensacinio katilo konstrukcija yra panaši į įprastą dujinį katilą. Kondensaciniai katilai naudojami apšildyti mažus namus ar privačius namus. Nuo patalpų ploto priklauso kokio dydžio dujinį katilą pasirinkti, taip pat nuo katilo talpos. Atskirose namuose, be šildymo, katilas paprastai dirba ir vidaus vandens šildymui. Europoje 70% šildymo katilų yra kondensuojantys. Pirmą kartą masinė gamyba buvo įkurta Olandijoje. Po to, kai technologija pradėjo vystytis Jungtinėje Karalystėje.

 

Kondensacinių katilų privalumai

 

Turbūt kiekvienas prieš įsigydamas įrangą namams, nori kuo efektyvesnės ir naudingesnės jos. Sunku patikėti, kad dujiniai kondensaciniai katilai gali pasiekti 100 proc. efektyvumą, tačiau tai tiesa. Šios įrangos privalumų sąrašas tikrai ilgas:

·                Matmenys ir svoris. Mažos talpos katilai yra kompaktiški, jie lengvai tinka net ir buto siaurose erdvėse.

·                Kuro taupymas. Kondensacinis katilas net 35% sunaudoja mažiau kuro, lyginant su įprastiniu katilu.

·                Moduliavimo tikslumas. Katilą galima pasirinkti tiksliai pagal vartotojui reikalingus parametrus ir nepermokėti.

·                Mažas triukšmo lygis.

·                Kenksmingų išmetamųjų teršalų mažinimas. Kondesacinių dujinių katilų modeliai yra vidutiniškai 70% ekologiškesni nei tradiciniai dujų analogai.

·                Žema išmetamųjų dujų temperatūra. Tai leidžia montuoti plastikinius dūmtraukius, kurie yra daug pigesni ir lengviau montuojami nei klasikiniai plieniniai kaminai. Todėl prieš įsigyjant katilą svarbu gauti profesionalų patarimą apie pasirinkto modelio eksploatavimo savybes konkrečiomis sąlygomis.

Ką reikia žinoti perkant kondensacinį katilą. Kondensacinių dujų katilų kainos nėra žemos. Tačiau įranga perkama, ne vienam dešimtmečiui. Todėl yra tikslinga teikti pirmenybę gamintojams, kurie naudojasi naujoviškomis technologijomis, didina komfortą ir užtikrina nepertraukiamą veikimą. Vienos iš geriausių kompanijų yra De Dietrich, Protherm, Junker, Viessmann ir Beretta. Kalbant apie pačio katilo savybes, būtina atkreipti dėmesį į keletą aspektų ir atsižvelgti į namo, kuris turi būti šildomas, savybes. Norint apskaičiuoti optimalią vertę, reikia atsižvelgti į namo plotą ir lubų aukštį, taip pat į jo izoliacijos kokybę.

Pakabinami kondensaciniai dujiniai katilai

 

Dujinių kondensacinių katilų montavimo būdai yra du ant sienos (pakabinami dujiniai katilai) ir pastatomi ant žemės. Pastatomi katilai, kaip taisyklė turi didelę galia - virš 100 kW. Jie yra lengvai prijungiami. Toks katilas yra geriausias sprendimas patalpoms su dideliu karšto vandens kiekiu. Kalbant apie vienos ar dviejų šeimų mažą namą, rekomenduojama pirkti pakabinamą dvigubą kondensacinį dujinį katilą, nes:

·                jis yra kompaktiškas;

·                galia paprastai neviršija 100 kW,

·                lengva įdiegti,

·                tokiems katilams nereikalingas visas dūmtakis, pakanka vamzdžio per sieną (ventiliacijos),

·                platus pasirinkimas kainos diapozone.

Pakabinami dujiniai katilai yra naudojami ir naujuose, ir renovuotuose pastatuose: butuose bei individualiuose namuose. Pakabinamų dujinių katilų privalumai:

·                daugiau vietos. Jie yra daug mažesni nei pastatomi katilai ir neužima papildomos vietos ant žemės;

·                paprasta integracija: estetiškas, kompaktiškas, lengva  jam rasti viet kambaryje, virtuvėje, vonioje ar palėpėje;

·                visiems poreikiams tenkinti: šildymui ir karštam vandeniu - optimaliam komfortui;

·                garantuojamas efektyvumas: didelis našumas, didelis kondensacinių modelių kiekis.

Šioje elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti prekę iš gana didelio pakabinamų kondensacinių katilų asortimento. Čia yra žinomų gamintojų, aukštos kokybės įranga. Pakabinami dujiniai katilai turi tokias funkcijas, galimybes, savybes kaip vandens šildytuvo pajungimas, aukštas naudingumo koeficientas, įmontuotos apsaugos sistemos, komfortiški ir kompaktiški, klimato termoreguliacija ir daug kitų.

Renkantis katilą, ekspertai pataria apsvarstyti ne tik savo poreikius ir gaminio charakteristikas, bet ir greitą remonto galimybę, atsarginių dalių prieinamumą tokiems įrenginiams. Šia prasme vidutinės kainų kategorijos produktai yra lyderiai.