Info: +37060018763

Paslaugos

Silumosspektas.lt siūlomos paslaugos

 

Silumosspektras.lt dirba kvalifikuoti specialistai, kurie puikiai išmano savo darbą, todėl rekomenduojama pasinaudoti siūlomomis paslaugomis:

·              Dujinių katilų, vandens kolonėlių ir šilumos siurblių paleidimas, derinimas. Bet kokius įrenginių darbus gali atlikti tik specialistai turintys patirtį ir žinias, kaip elgtis su prietaisais. Nerekomenduotina, tokius darbus atlikti pačiam, tai tiesiog dar ir pavojinga. Silumosspektras.lt šiuos darbus atliks greitai ir kokybiškai, Jums nereikės gaišti savo brangaus laiko.

·                Garantinis ir pogarantinis remontas. Silumosspektras.lt aukštos kvalifikacijos specialistai atlieka kokybišką ir greitą garantinį ir pogarantinį remontą. Dėl greito remonto, klientai nepajunta laikinų nepatogumų, įvykusių dėl įrangos gedimo.

·                Techninis aptarnavimas. Silumosspektras.lt atlieka visus techninio aptarnavimo ir remonto darbus. Specialistai kelia savo kvalifikaciją techniniais įrangos klausimais, todėl atsiradus gedimams, klientai visada gaus kokybiškas paslaugas. Jei susidūrėte su problemomis, būtinai kreipkitės nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu.

·                Šildymo sistemų automatikos montavimas. Kompanija siekia aukštos kokybės, patenkinant klientų poreikius, todėl montavimo darbams naudojama tik aukštos kokybės įranga ir medžiagos. Šildymo sistemų automatikos diegimas pakankamai sudėtingas. Todėl, tai geriausia patikėti specialistams, kurių dėka galėsite saugiai ir ilgai naudotis įrenginiu.

·                Plauname šildymo sistemas, šilumokaičius. Šildymo sistemoms, kaip ir praktiškai bet kokiai įrangai reikalinga periodinė priežiūra. Viena svarbiausių katilų veikimo operacijų – šilumokaičio valymas. Daugelis ekspertų rekomenduoja plauti vandenilio chlorido rūgštimi, tačiau tai gana agresyvi cheminė priemonė, kuri gali pažeisti šilumokaičio paviršių. Tad saugiausias ir patikimiausias sprendimas būtų, patikėti šį darbą profesionalams. Silumosspektras.lt darbuotojai išplaus Jūsų šildymo sistemas saugiai, nepažeidžiant paviršių, o Jūs galėsite toliau mėgautis puikiai veikiančiu įrenginiu.

·                Dūmtraukių montavimas. Dūmtraukis užima pirmąją svarbią vietą šildymo sistemoje: nuo jo teisingo pasirinkimo ir montavimo priklauso ne tik pastato išorė, bet ir visų pirma degimo proceso atliekų pašalinimo efektyvumas. Klaidos gali sukelti gaisrą ar žmonių apsinuodijimą anglies monoksidu. Todėl dūmtraukių montavimui būtinas specialistas. Silumosspektras.lt dūmtraukį sumontuos kokybiškai ir patikimai, klientas ilgus metus galės mėgautis puikiai atliktu darbu.

·                Šildymo ir vandentiekio įrangos montavimas. Šildymo ir vandentiekio įrangos sistemų montavimas – tai darbas, kurį gali atlikti tik patyrę specialistai, nes tai atsakingas ir sudėtingas procesas. Šiandieninės modernios, patogios ir saugios sistemos, turi daug funkcijų, su naujausia skaitmenine įranga bei automatine kontrole. Tokių sistemų diegimas įmanomas tik profesionalams. Bendradarbiavimas su silumosspektras.lt klientui naudingas dar ir dėl to, kad teikia ne tik montavimo paslaugas, bet ir parduoda šildymo įrangą.

·                Namo vėdinimo įrangos montavimas. Tik tinkamai sumontuota vėdinimo įranga galės veikti efektyviai ir užtikrins malonų būsto mikroklimatą ir poilsiui, ir darbui. Blogai sumontuota sistema gali veikti triukšmingiau, sunaudos daugiau energijos, o patalpose nebus komfortiško mikroklimato. Silumosspektras.lt specialistai vėdinimo įrangą sumontuos kokybiškai, greitai ir patikimai, taip pat atsakys į visus iškilusius klausimus dėl įrangos eksploatacijos.

·                Šilumos siurblių oras-oras, oras-vanduo, žemė-vanduo montavimas. Silumosspektras.lt deda visas pastangas, kad jų montuojama įranga veiktų nepriekaištingai ir tarnautų ilgus metus be jokių rūpesčių. Šilumos siurblių montavimas yra sudėtingas darbas, būtini reikalingi įrankiai ir priemonės, jei norima, kad prietaisai veiktų efektyviai ir ilgai. Dėl blogai sumontuotos įrangos, galite turėti blogai veikiančią sistemą, kuri nepateisins Jūsų lūkesčių, todėl geriausia kreiptis į specialistus.

·                Saulės kolektorių montavimas. Savarankiškai įrengti saulės kolektorius tikrai sudėtinga. Reikia tiksliai apskaičiuoti  reikalingą jų kiekį, ką gali padaryti tik specialistas. Būtina žinoti kokią papildomą įrangą reikia įsigyti, kad saulės kolektoriai veiktų ir dar reikia turėti specialių žinių kaip tai sumontuoti, jog veiktų nepriekaištingai. Silumosspektras.lt specialistai parinks Jums teisingą montavimo būdą ir atliks saulės kolektorių montavimą, garantuojantį jo veikimo patikimumą ir patvarumą.