Info: +37060018763

Pastatomi dujiniai kondensaciniai katilai


Prekių palyginimas (0)


De Dietrich Modulens + šildytuvas

De Dietrich Modulens + šildytuvas

Pastatomo dujinio - kondensacinio katilo "MODULENS G AGC 25", 100 litrų vandens šildytuvo ir talpos pajungimo komplektas.Naujos kartos valdymo panelė - Diematic iSystemAliuminio silicio lydinio šilumokaitisModuliacinis "A" klasės siurbl..

2,599.00€

De Dietrich Modulens AGC

De Dietrich Modulens AGC

Sujunkite komfortą, taupymą ir aplinkosaugą!Katilas išsiskiria savo aukštu naudingumu (iki 109%) ir degikliu, kuris reguliuoja savo galią nuo 22 iki 100%, pristaikydamas prie jūsų poreikių.Efektyvumas iki 109%;Energijos taupymas iki 30%;Žemos tar..

2,654.00€

De Dietrich Twineo EGC 25 + šildytuvas 100 litrų

De Dietrich Twineo EGC 25 + šildytuvas 100 litrų

Pastatomo dujinio - kondensacinio katilo "TWINEO EGC 25" ir po juo pastatomo vandens šildytuvo komplektas. Kartu su buitinio karšto vandens talpos pajungimo komplektu.Dūmų šalinimas: TurboNaujos kartos Inicontrol valdymo panelėAliuminio silicio l..

1,999.00€

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Pastatomas dujinis – kondensacinis katilas, ekonomiškas sprendimas

 

Viena iš labiausiai perspektyvių inovacinių technologijų, šildymo sistemų gamyboje - tai dujinis - kondensacinis katilas. Yra įrodytas technologijos veiksmingumas, ekologiškumas ir universalumas. Kondensacinio katilo kuras, kaip ir įprastam katilui, yra suskystintas arba gamtinės dujos. Pastaroji dažniausiai naudojama kasdieniame gyvenime, o suskystintoji - labiau orientuota į pramonę. Deginant kurą išleidžiamas anglies dioksidas ir vanduo. Skystis išgaruoja, kartu su šilumos energijos išsiskyrimu. Garo kondensacija leidžia „grąžinti“ prarastą šilumą, taip didinant sistemos efektyvumą. Šaltas vanduo tiekiamas į įrangą, o po kaitinimo jis siunčiamas į radiatorius ir karšto vandens vamzdžius. Siekiant išvengti korozijos, katilų gamyboje naudojamos padidinto atsparumo medžiagos: nerūdijantis plienas arba siluminas. Kondensaciniai katilai naudojami apšildyti mažus namus ar privačius namus. Atskirose namuose, be šildymo, katilas paprastai dirba ir vandens pašildymui.

Kondensacinių katilų privalumai

 

Turbūt kiekvienas prieš įsigydamas įrangą namams, nori jos kuo efektyvesnės ir naudingesnės. Sunku patikėti, kad dujiniai kondensaciniai katilai gali pasiekti 100 proc. efektyvumą, tačiau tai tiesa. Šios įrangos privalumų sąrašas tikrai ilgas:

·                            Kuro taupymas. Kondensacinis katilas net 35% sunaudoja mažiau kuro, lyginant su įprastiniu katilu.

·                            Moduliavimo tikslumas. Katilą galima pasirinkti tiksliai pagal vartotojui reikalingus parametrus ir nepermokėti.

·                            Mažas triukšmo lygis.

·                            Kenksmingų išmetamųjų teršalų mažinimas. Kondesacinių dujinių katilų modeliai yra vidutiniškai 70% ekologiškesni nei tradiciniai dujų analogai.

·                            Žema išmetamųjų dujų temperatūra. Tai leidžia montuoti plastikinius dūmtraukius, kurie yra pigesni ir lengviau montuojami nei klasikiniai plieniniai kaminai. Todėl prieš įsigyjant katilą svarbu gauti profesionalų patarimą apie pasirinkto modelio eksploatavimo savybes konkrečiomis sąlygomis.

Ką reikia žinoti perkant kondensacinį katilą. Kondensacinių dujinių katilų kainos nėra žemos. Tačiau juk įranga perkama  ne vienam dešimtmečiui. Todėl yra tikslinga teikti pirmenybę gamintojams, kurie naudojasi naujoviškomis technologijomis, didina komfortą ir užtikrina nepertraukiamą veikimą. Tai yra pagrindinės prekės ženklo pasirinkimo taisyklės. Vienos iš geriausių kompanijų yra De Dietrich, Protherm, Junker, Viessmann ir Beretta. Kalbant apie pačio katilo savybes, būtina atkreipti dėmesį į keletą aspektų ir atsižvelgti į namo, kuris turi būti šildomas, savybes. Norint apskaičiuoti optimalią vertę, reikia atsižvelgti į namo plotą ir lubų aukštį, taip pat į jo izoliacijos kokybę.

Pastatomi dujiniai kondensaciniai katilai

 

Dujinių kondensacinių katilų montavimo būdai yra du ant sienos (pakabinami dujiniai katilai) ir pastatomi ant žemės. Pastatomi katilai, kaip taisyklė turi didelę galia - virš 100 kW. Tačiau rinkoje yra ir mažo galingumo, skirtų buitiniam naudojimui. Toks katilas yra geriausias sprendimas patalpoms su dideliu karšto vandens kiekiu. Pastatomi katilai yra gana dideli ir sunkūs, tad užima nemažai vietos. O dar siurblys ir kita įranga, kurie yra šildymo sistemos dalis, paprastai montuojami atskirai. Todėl tokiam katilui geriausia skirti atskirą patalpą.

Pastatomi dujiniai kondensaciniai katilai - šildymo įranga, kuri tapo tradicine daugelyje pasaulio šalių. Nepaisant konservatyvios konstrukcijos, per pastaruosius pusę amžiaus jų techniniai ir funkciniai pokyčiai iš esmės pasikeitė. Pastatomi dujiniai kondesaciniai katilai gali būti dviejų rūšių: vieno kontūro (tik šildymui skirtas katilas) ir dviejų kontūrų (šildymui ir karšto vandens ruošimui). Tačiau dažniausi vieno kontūro. Pastatomi kondensaciniai dujiniai katilai yra skirti pramoniniam naudojimui ir gyvenamųjų patalpų šildymui. Šiandien pastatomų dujinių katilų pasirinkimas grindžiamas įvairiais kriterijais, tačiau svarbiausios savybės: mažas kenksmingų išmetimų atliekų kiekis ir didelis efektyvumas, viršijantis 90%. Šioje elektroninėje parduotuvėje pastatomų katilų pasirinkimas yra iš De Dietrich gamintojo prekių. Jie atitinka energijos taupymo, efektyvios eksploatacijos reikalavimus, optimalią šilumos tiekimo komfortą ir patikimumą. Šie dujiniai katilai turi naujos kartos valdymo panelę, moduliacinį „A“ klasės siurblį, apsauginį vožtuvą ir automatinį nuorintoją, išsiplėtimo indą, keletos greičių siurblys. Jų efektyvumas siekia iki 109%, o energijos taupymas iki 30%, montavimas nesudėtingas ir galimas prijungimas į multi-energines sistemas.

Renkantis katilą, ekspertai pataria apsvarstyti ne tik jūsų poreikius ir gaminio charakteristikas, bet ir greitą remonto galimybę, atsarginių dalių prieinamumą tokiems įrenginiams. Šia prasme vidutinės kainų kategorijos produktai yra lyderis. Pastatomi katilai yra naudojami tiek naujo ir renovuotų pastatų butų ir individualių namų.