Info: +37060018763

Termostatai


Prekių palyginimas (0)


 BELAIDIS PROGRAMUOJAMAS KAMBARIO TERMOREGULIATORIUS POER PTC10

BELAIDIS PROGRAMUOJAMAS KAMBARIO TERMOREGULIATORIUS POER PTC10

Didelis LCD ekranasTermostatas matuoja patalpos drėgmęLaisvai programuojamas, galimybė atskirai susiprogramuoti tik darbo dienas, savaitgalius arba kiekviena diena atskiraiAuto, rankinis, atostogų ir ECO rėžimaiGalimybė valdyti su išmaniuoju tele..

150.00€

Belaidis programuojamas kambario termoreguliatorius POER PTC10

Belaidis programuojamas kambario termoreguliatorius POER PTC10

Didelis LCD ekranasTermostatas matuoja patalpos drėgmęLaisvai programuojamas, galimybė atskirai susiprogramuoti tik darbo dienas, savaitgalius arba kiekviena diena atskiraiAuto, rankinis, atostogų ir ECO rėžimai..

97.00€

Fantini cosmi

Fantini cosmi

temperatūros ribos 2-40°C, 5 A, diferencialas 0,25 K;komfortinis/ekonominis režimas;žiemos/vasaros režimas;el. elementai;baltos spalvos...

35.00€

Kambario termostatas BeSmart WIFI

Kambario termostatas BeSmart WIFI

Belaidis kambario termostatas su WIFI moduliu. Paprastai integruojamas į Jūsų namų tinklą, mobilių aplikacijų pagalba.   ..

160.00€

Netatmo

Netatmo

Netatmo išmanusis termostatas gali valdyti dujinį, skysto kuro bei granulinius katilus, elektrinį šildymą. Termostatas valdomas mygtuko paspaudimu, išmaniuoju telefonu, planšete bei internetu. Termostatas turi išvykimo, komforto, bei apsaugos nuo..

179.00€

Patalpos termostatas belaidis T105RF Salus

Patalpos termostatas belaidis T105RF Salus

Belaidis, programuojamas reguliavimas 7-30°C diapazone kas 0.5°C. 2 temperatūrų lygiai, antiužšalimo funkcija, pasirenkamas  suveikimo tikslumas 1-4°C ribose. 9 programos: 6 pastovios ir 3 laisvai keičiamos. Temperatūros: dieninė, naktinė ir..

95.00€

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)

Termostatas – Jūsų namų mikroklimato komfortui

 

Žmonija bando naudoti alternatyvius energijos šaltinius, tačiau, dirbdami šia kryptimi - mes neturime pamiršti apie esamą, tai yra apie taupymą, ką dabar turime. Ne paskutinis vaidmuo taupant energiją esamose mūsų namų šildymo sistemose priklauso nuo termostatų naudojimo, kuris yra vienas pigiausių ir lengviausių būdų pasiekti šį kilnų tikslą. Kambario termostatas užtikrina optimalų mikroklimatą. Termostatas, dar vadinamas termareguliatorius, skirtas tam tikros kambario temperatūros nustatymui ir reguliavimui, taip sukurdamas patogias ir optimalias žmogaus gyvenimo sąlygas. Termostato veikimo pagrindas yra termostato principas, pagal kurį automatiškai įrengiamos ir reguliuojamos šildymo prietaisų temperatūros ir, atitinkamai, oro temperatūra patalpoje iki naudotojo nustatytų rodiklių. Reikiamą kambario temperatūros palaikymą užtikrina termostatų, turinčių nuotolinius arba įmontuotus temperatūros jutiklius, ir signalų perdavimo į termostato bloką veikimas. Termostato nuotoliniai jutikliai yra sumontuoti zonose be radiatorių arba šalčiausiose patalpose ir per šias zonas perduoda savo temperatūros informaciją į prietaiso centrinį įrenginį per laidą arba radijo ryšį. Šis mažas, patogus prietaisas yra santykinai nebrangus, tačiau tai padės sumažinti dujų arba elektros energijos suvartojimą. Tai yra nepakeičiamas ir naudingas jūsų šildymo sistemos elementas. Pagal montavimo metodą kambario termostatai skirstomi į:

·                            laidinį - perduoda informaciją laidu, gali būti nutolęs nuo vykdymo bloko;

·                            belaidį -  su šildymo įrenginiu kontaktuoja periodiniais signalais.

Termoreguliatoriai šildymo įrenginiui signalą siunčia keliais būdais, pvz., įjungti/ išjungti šildymo katilą arba sumažinti ir padidinti patalpos temperatūrą.

Belaidis termostatas

 

Belaidis termoreguliatorius įjungia elektros energiją į prijungtą šildytuvą per radijo bangas, ryšys vyksta be laidų. Tokia sistema gali būti vadinama idealia, nes nėra besipainiojančių laidų, o esant poreikiui galima prietaisą laisvai pernešti į kitą patalpą.Be to, galima kai kuriais atvejais kelias sistemas sujungti į vieną įrenginį, taip sukuriama belaidžio centrinio valdymo sistema.

Belaidis termostatas yra komfortabilus, nes nereikia uždengti skylių, traukti ir paslėpti laidus išsidėstytus aplink butą. Belaidžiai kambario termostatai yra labai populiarūs tarp katilų savininkų, šildymo ir klimato kontrolės sistemų. Tokios priemonės yra labai patogios, nes jas galima užprogramuoti tam tikram laikui (dažniausiai savaitei). Šiais laikais yra naujos kartos prietaisai, galintys valdyti vandens tiekimą ir šildymą per internetą ar mobiliąją programėlę. Jie padeda sutaupyti, išlaikyti reikiamą mikroklimatą ir užtikrinti aukštą gyvenimo komforto lygį. Kambario termostatų kaina priklauso nuo jų tipo, montavimo metodo, gamintojo prekinio ženklo. Naudodami termostatą galite nustatyti savaitinį programavimą. Tai itin patogu, jeigu išvykstate ilgesniam laikui.

Elektroninėje svetainėje silumosspektras.lt galite įsigyti elektroninius termoreguliatorius su LCD ekranu. Elektroninio termostato su ekranu, veikimo principas yra toks pat kaip ir mechaninio. Vienintelis skirtumas yra tas, kad nurodyti parametrai rodomi ekrane. Elektroniniai termostatai yra tikslesni, jų klaidos yra daug mažesnės nei mechaninių, be to, paprasta ituri daugiau funkcijų nei mechaniniai. Elektroniniai termostatai taip pat yra skirtingi, pvz., yra programuojamų, kuriuos galite reguliuoti kasdien arba kartą per savaitę. Taip pat galite pasirinkti belaidį kambario termostatą dujiniam arba elektriniam katilui arba laidinį, jei tokio norite.


Termostatų privalumai

 

Kambario termostatų privalumų yra tikrai daug, nes tai itin patogus įrenginys, kuris sukuria gyventojams komfortą:

·                            Perjungus termostatą į namo šildymo sistemą, gerokai padidinamas katilo tarnavimo laikas.

·                            Įrenginio kaina yra santykinai maža, o energijos taupymas yra reikšmingas ir, atsižvelgiant į specialistų skaičiavimus, yra maždaug 25 - 30% metinių šildymo išlaidų.

·                            Būsto kambariai visada yra jaukūs ir malonūs. Kai paliekate namus ir ilsitės su savo šeima žiemą kažkur toli, termostatas leidžia išlaikyti minimalią temperatūrą namuose.

·                            Kambario termostatas yra prietaisas, leidžiantis patogiai valdyti šilumos katilą, taupydamas dujas ir elektros energiją.

·                            Termostatai tinka bet kuriam katilui: pakabinamiems, pastatomiems, dujiniams arba elektriniams.

Silumosspektras.lt tai svetainė, kurioje galite įsigyti aukštos kokybės Beretta ir kitų gamintojų elektroninius termostatus. Šie prietaisai, priklausomai nuo modelio, matuoja patalpos drėgmę, lengvai integruojami bei valdomi,  laisvai programuoji pagal poreikį, pvz., tik savaitgaliams ir tik darbo dienoms turi ECO ir atostogų rėžimus. Siūlomus termoreguliatorius galima valdyti išmaniuoju telefonu. Elektroninės parduotuvės asortimente galima rinktis belaidį arba laidinį termoreguliatorių.