You are currently viewing MatriX“ dujinis degiklis

MatriX“ dujinis degiklis

Šildymas dujiniu kondensaciniu katilu

Dėl patogios šilumos gamybos gamtinėmis dujomis „Viessmann“ siūlo technologijas, atitinkančias įvairius poreikius. Dujomis šildyti galima naujus ar renovuotus butus, bendrabučius, privačius namus ar pritaikyti dideliems projektams statybų sektoriuje. Tai yra itin kompaktiški, prie sienos pritvirtinami prietaisai, tinkantys beveik bet kokiam kambariui.

Dideli dujiniai kondensaciniai katilai dažniausiai naudojami pastatuose, kuriuose reikalingas didelis šilumos kiekis. Esant poreikiui, galima greitai prijungti kelis įrenginius, kad būtų sukurtas vienas bendras šilumos šaltinis, užtikrinantis patikimą šildymą net ir didelėje patalpoje.

Das Bild zeigt eine Gastherme an der Wand

Naudojant kondensacinį katilą prisidedama prie aplinkos apsaugos

Dėka šios technologijos, energijos sunaudojimas išlieka labai efektyvus. Nors tradicinės šildymo sistemos paprasčiausiai leidžia nenaudoti tam tikros dalies energijos, dujų kondensacinis katilas beveik visą kurą paverčia energija. Pavyzdžiui, šildant dujiniu kondensaciniu katilu, per ilgą laiką, sumažėja šildymo kaštai ir kartu sumažinama našta aplinkai. Kadangi mažiau degimo reiškia mažiau CO2. 

Visi „Viessmann“ dujų kondensaciniai katilai atitinka ES reikalavimus dėl efektyvios kondensacijos katilo technologijos. 98 proc. arba daugiau, sunaudotos energijos konvertuojama į šilumą. Su šiuo neprilygstamu efektyvumu, kiekvienas tokio šildymo operatorius aktyviai prisideda prie klimato ir aplinkos apsaugos.

Efektyvus šildymas dujų kondensaciniais katilais

Kondensacinė technologija panaudoja ne tik šilumą, susidariusią dujų degimo metu, bet ir papildomą energiją, išgaunamą kuomet katile kondensuojasi vandens garai iš išmetamųjų dujų.

Kondensacinių katilų savybė yra ta, kad aukštos kokybės šilumokaičiai atvėsina išmetamąsias dujas prieš jiems patenkant į kaminą ir panaudoja šią šilumą šildymo sistemai.

Su šia technologija dujų kondensaciniai katilai pasiekia virš 98 proc. efektyvumą. Kuro sistema su kondensaciniu katilu veikia ypatingai efektyviai, saugodama Jūsų piniginę ir aplinką.

Šiuolaikinis dujų šildymas - kaip veikia kondensacijos technologija

Gas-Brennwert-Matrixbrenner.jpg

„MatriX“ dujinis degiklis

„MatriX“ dujinis degiklis yra „Viessmann“ šildymo technikos etalonas. Kadangi „MatriX“ naudojamas nerūdijančiojo plieno metalas, jis pasižymi ilgu eksploatavimu. Degiklis atsparus didelei temperatūrai.


Viena programėle galite valdyti savo šildymo sistemą

Naudodami „ViCare“ programą galite patogiai valdyti „Viessmann“ dujų šildymo sistemą ir taupyti energiją – bet kuriuo metu iš bet kurios vietos. Tokiu būdu visada matysite sistemos būseną.

Parašykite komentarą